Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.


Робота в Польщі, Чехії, запрошення на роботу в Польщі, Чехії Private

2 years ago Jobs Offers Nowy Dwór Mazowiecki   386 views

-- zł

  • img
Salary: -- zł

Пропонуємо послуги в організації на роботу в Польщі, Чехії. Ми ведемо «за руку» кожного нашого клієнта - від консультації до зустрічі на території Польщі та Чехії! У нас мінімальні ціни на оформлення документів, жодних прихованих платежів! Тільки перевірені та надійні варіанти роботи!

Що ми пропонуємо:

1.    Офіційне працевлаштування;

2.    Оформлення запрошень на роботу з подальшим працевлаштуванням. Є можливість оформити запрошення на 2 роки (Для Чехії); Польша - 950 грн. (на 3 міс.), Чехія - 150 євро (на 3 міс.).

3.    Оформлення запрошень на роботу з подальшим самостійним працевлаштуванням;

4.    Оформлення страховок;

5.    Супровід при оформленні візи для роботи на території Польщі, Чехії;

6.    Консультуємо як краще і дешевше дістатися місця призначення без послуг перевізників.

 

Варіанти роботи:

1.    Польща. Робота підходить як для чоловіків, так і для жінок.

Біля Варшави.

-        Завод косметики (виплачується премія по виробітку 600 годин - 300 зл. (два повних місяці роботи)). В основному робота на автоматизованій лінії (відбирання браку, пакування косметики, поклейка етикеток). Робота легка, але швидка. Чоловіки упаковують в коробки, складають на палети, відвозять на склад. Завод знаходиться в годині їзди;

М. Новий Двір

-        Завод по виготовленню вологих серветок, ватних паличок. Робота на автоматизованій лінії, упакування, контроль браків, поклейка етикеток. Завод находиться в 30 хв. їзди;

Біля Варшави.

-        Кухня. До обов’язків входить: приготування заготівок, нарізання фруктів/овочів ті ін., прибирання кухні, миття посуду;

Біля Варшави

-        Овочева база. Основні завдання: погрузка, розгрузка, пакування продукції, сортування та обробка овочів, також можуть бути додаткові роботи.

-        Наближається сезон полуниці, буде можливість підробітку.

Оплата 13, 5 зл./годину, 12-ти годинний робочий день, денні/нічні зміни. Можна брати аванс. Гідні умови проживання. Є можливість вибору житла (жити в селі/місті, приватний сектор/гуртожиток). По можливості люди забезпечуються роботою на період обсервації. Проживання платне – 150 зл./міс. Доставка працівників до місця роботи і назад – безкоштовно.

 

2.    Чехія. Є варіанти роботи для чоловіків, жінок, сімейних пар. Житло безкоштовне. Медичне обслуговування – безкоштовно. Доставка працівників до місця роботи і назад – безкоштовно. Можна брати аванс. Нижче наведено декілька варіантів роботи. Є і інші варіанти роботи.

М. Вотіце

-        Виробництво материнських плат для різноманітних електричних систем. Легка робота на чистому, тихому виробництві. Завод находиться в 5 хв. ходьби від хостела. По 12 годин роботи, інколи 8 годин. Є нічні зміни. Оплата перші 3 місяці роботи: до 200 год./міс. 100 чистих крон за годину +5 крон бонус, при 200 і більше годин – 100 чистих крон за годину + 10 крон бонус. Оплата після 3 місяців роботи + 10 крон/год.

М. Рудна

- Виробництво деталей для автомобільної та авіаційної промисловості, матеріалів з синтетичного волокна з поліефірною підкладкою. 12-ти годинний робочий день. 6 днів в тиждень. Заробітна плата: перші два місяці від 110 крон/година, після 120 крон/година.

М. Долні Краловіце

- Виготовлення сидінь, дифузорів, бамперів, спойлерів, решіток радіаторів, дзеркал та інших деталей Porsche, Aston Martin, Caddilac, McLaren, Bentley, Alfa Romeo, Audi. Ручна робота заключається, в основному, в підготовці для процесу/розташуванні окремих елементів в єдине ціле, перш ніж покласти їх і запустити машину. Робота не важка, але вона досить точна і відповідальна. Заробітна плата від 110 крон в час. Графік роботи 12 годин 6 днів тижень. Наприклад за 240 годин роботи Ви отримаєте 28800 крон. (240х120) = 28800х1.3=37440 грн.

М. Бероун

- Виробництво деталей з листового металу для кондиціонування повітря, автомобільної та медичної промисловості від 100 грамів до декількох кілограмів. Ці деталі вставляються в прес, а робочі на кінці виробничої лінії контролюють якість, а потім розміщують готові вироби в ящики. Є позиції на яких частини зварюються. На цих позиціях працівник вміщує деталь в призначене місце, потім машина деталі зварює, робочий контролює якість і розміщує готовий продукт в ящики. Є позиції на яких контролюють тільки якість, а також позиції, які тільки упаковують і відправляють готовий продукт. Позиція на якій Ви будете працювати, залежить від майстра на зміні. Є їдальня, де працівник може замовити обід або вечерю (це відбувається за запитом), сума вираховується з заробітної плати за поточний місяць. Робочий день - 8-12 годин, пн-пт. інколи по суботам. Заробітна плата 95 крон за годину + бонус 1000-2000 крон в місяць. 200-260 годин в місяць.

 

 

Працюємо більш ніж відповідально, прагнемо, щоб кожна з сторін була задоволена результатом!

 

За більш детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефонами:

 

+380968707799 (Viber, WhatsApp, Telegram)

+380931657557

Світлана