Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Работа на друкарне Щецин Польща Private

1 year ago Jobs Offers Szczecin   125 views

3,500 zł

  • img
Location: Szczecin
Salary: 3,500 zł

Poszukujemy osób chętnych do pracy w drukarni na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy.

W zależności od działu do Twojego zakresu obowiązków będzie należało:
- obsługiwanie maszyn drukarskich (nakładanie, odbieranie, pakowanie),
- kontrola jakościowa i ilościowa wyrobów,
- wykonywanie prac pomocniczych na terenie drukarni,
- szycie prostych artykułów na szwalni,
- dostarczanie komponentów na produkcję,
- rozładowywanie i pakowanie transportów na magazynie,
- pakowanie i oklejanie gotowych towarów.

В зависимости от отдела в ваши обязанности будет входить:

работа с печатными машинами (нанесение, подбор, упаковка),
контроль качества продукции,
выполнение вспомогательных работ на территории типографии,
пошив простых изделий в швейном цеху,
поставка комплектующих для производства,
разгрузка и упаковка транспорта на складе,
фасовка и упаковка готовой продукции.

Wymagania:
gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od ZARAZ,
sprawność manualna i fizyczna,
dokładność i rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Требования:

готовность работать в трехсменном режиме от сейчас,
ручная и физическая ловкость,
точность и надежность, а также приверженность выполняемой работе,
готовность развиваться и приобретать новые навыки.

Oferujemy:
stawkę godzinową 17,76 zł netto (dla studentów 22 zł netto),
co miesiąc dodatki oraz premię produkcyjną,
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
pracę na trzy zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00) 5/6 dni w tygodniu,
możliwość nadgodzin,
posiłek regeneracyjny,
codziennie świeże owoce oraz bogato wyposażone zaplecze socjalne,
możliwość przejścia pod bezpośredni zatrudnienie do pracodawcy.

Мы предлагаем:

почасовая ставка 17,76 злотых нетто (для студентов 22 злотых нетто),
ежемесячные премии и бонусы,
трудоустройство на основании Umowa Zlecenie,
работа в три смены (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00) 5/6 дней в неделю,
возможность работы на над часы,
обеды,
свежие фрукты каждый день и хорошо оборудованные социальные объекты,
возможность перехода на прямое трудоустройство к работодателю.

tel. 780 - 519 - 940

Additional Details

Start Date na zaraz